ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

GİRİŞ

FinStrateji Yazılım Danışmanlık Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi (“FinStrateji”), sizin tasarrufunuzda olmak üzere, kendi cihazlarınızdan faydalanabileceğiniz bir çevrimiçi alışveriş hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, promosyonlardan, hediyelerden ve özel tekliflerden yararlanabileceksiniz. Aşağıda, (akademi.finstrateji.com) (“Web Sayfası”) üzerinden satılan FinStrateji hizmeterinin genel satış koşullarını incelemeniz için size sunulmuştur. Sonuç olarak, bu Web sayfasının kullanımı, bu genel satış koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Ancak bu konuda herhangi bir sorunuz varsa, Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ÖN BİLGİLENDİRME

SATICI (“FİNSTRATEJİ YAZILIM DANIŞMANLIK EĞİTİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ”)

Adresi :

Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Mrk. A1 Blok No: 151 /1C İç Kapı No: B35 Esenler/ İstanbul

Mersis No :

0388-1769-2690-0001
Telefon : 0532 469 70 80
E-posta :

destek@finstrateji.com

ALICI

Adı Soyadı / Unvanı:

Adresi :

Telefon:

E-posta:

KONU

İşbu Ön Bilgilendirme Formu’nun konusu, Müşteri’nin Web Sayfası üzerinden satılan ve aşağıda nitelik ile satış fiyatı belirlenen hizmetlerin (“Hizmetler”) satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 20237 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince bilgilendirilmesidir.

SÖZLEŞME KONUSU HİZMET VE ÜCRET BİLGİLERİ

Yukarıda alım satıma konu olacak hizmete ilişkin, fiyat dahil taahhütlerinin geçerlilik süresi siparişin verildiği andan itibaren 2 saat süre ile sınırlıdır.

Tüketici işbu siparişin kendisini ödeme yükümlülüğü altına soktuğunu kabul eder.

Yukarıda belirtilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Özel teklifler, promosyonlar veya indirimler belirtilen tarihe kadar geçerli olacaktır.

GENEL HÜKÜMLER

Tüketici, sözleşme konusu Hizmet’in temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli ile teslimata ve cayma hakkının kullanımına ilişkin işbu tüm ön bilgilendirmeyi okuyup bilgi sahibi olduğunu ve mesafeli satış sözleşmesi akdedilmeden elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul ve beyan eder. Web Sayfası’ndan satın alınan Hizmetler’in teslimatı, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerine uygun olarak, elektronik ortamda yapılır.

Tüketici, işbu Ön Bilgilendirme Form’unu yazılı olarak teyit etmekle, mesafeli satış sözleşmelerinin akdedilmesinden önce, FinStrateji tarafından Tüketici’ye verilmesi gereken adres, siparişi verilen Hizmetlere ait temel özellikler, Hizmetlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur.

FinStratejiaşağıdaki nedenlerle herhangi bir Kabul Bildirimi gönderilmiş bir siparişi reddedebilir veya iptal edebilir:

  • Sipariş verildiğinde, Web Sayfası’nda bulunan hizmetlerin fiyatlarında veya bilgi içeriğinde teknik ve / veya yazım hatası olması halinde.
  • Müşteri’nin ticari veya mesleki olmayan amaçlarla hareket ettiğinin tespit edilmesi halinde
  • Yukarıda açıklandığı üzere hizmetin platformda bulunmaması halinde.
  • Güvenlik sistemleri siparişe ilişkin olarak dolandırıcılık şüphesi bildirdiğinde,
  • Müşterinin ergin olmadığına gösteren belirtiler söz konusu olması halinde,
  • Bilgisayar saldırıları, virüsler veya FinStrateji’nin makul kontrolü dışında başka bir olayın mevcut olması halinde (mücbir sebep).

Bu gibi durumlarda, FinStrateji, Tüketici tarafından ödenmiş olan tutarları tamamen geri ödeyecektir.

FinStrateji, Hizmetler’in eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun teslim edilmesinden sorumludur.

Tüm siparişler hizmetlerin mevcudiyetine tabidir. Siparişin verildiği tarihte FinStrateji, siparişe dahil olan Hizmetler’den herhangi birinin tesliminden teknik bir sorunla karşılaşırsa çözüm bulmak için elinden gelen tüm çabayı gösterecektir. FinStrateji Hizmet’in ifasının imkânsızlaştığını düşünüyorsa, sözleşmenin ifa süresi dolmadan Müşteri’ye bildirir. Bu takdirde Müşteri siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu Hizmetler’in varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Müşteri’nin siparişi iptal etmesi halinde ödenen bedel, Hizmetler’i satın almak için kullanılan aynı ödeme yöntemi vasıtası ile 14 (on dört) gün içinde iade edilir.

Hizmetler’in tesliminden önce, herhangi bir nedenle hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, FinStrateji Hizmetler’in teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Hizmetler’in tesliminden sonra, Hizmetler’in bedelinin herhangi bir sebepten dolayı FinStrateji’ye ödenmemesi ya da Tüketici’ye ait kredi kartının Müşteri’nin kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun hizmet bedelini FinStrateji’ye ödememesi halinde, FinStrateji’nin Hizmet bedeli alacağını takip dahil diğer tüm akdi-kanuni hakları ayrıca ve her halükarda saklıdır.

CAYMA HAKKI

FinStrateji’nin akademi.finstrateji.com üzerinden sunduğu hizmetler, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.maddesinin (g) fıkrasında düzenlenen “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamındadır.

İlgili Yönetmelikte bu kapsamda sunulan hizmetler cayma hakkının istisnası olarak düzenlenmektedir. Bu sebeple Tüketici’nin satın alınan hizmetlere ilişkin olarak cayma hakkı kullanması ve ücret iadesi talep etmesi mümkün değildir.

Tüketici bu durumu peşinen kabul eder.

ALTERNATİF UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM MEKANİZMALARI

FinStrateji ve Tüketici arasında doğacak uyuşmazlıklarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya Tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkilidir.