Ticari Elektronik İletişim ve Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Beyanı

FinStrateji Yazılım Danışmanlık Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, açık rıza vermeniz halinde; e-posta ve GSM numaranızdan oluşan kişisel verilerinizi işleyerek, aşağıda belirtilen amaçlarla tarafınızla ticari elektronik iletişim kuruyoruz. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye ‘’KVKK Aydınlatma Metni’’ sayfasından her zaman ulaşabilirsiniz.

Bu metne onay vermeniz halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve bunların alt düzenlemeleri kapsamında, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin tanıtımına ilişkin olarak e-posta ve SMS gönderimi ile GSM aramasına; müşteri memnuniyeti anketlerinin gönderilmesine; özel günlerin kutlanmasına; e-bülten gönderilmesine; reklam, kampanya ve promosyonların iletilmesine ve belirtilen amaçlar ile bağlantılı ve sınırlı olmak üzere hizmet alınan firmalar ile verilerinizin paylaşılmasına açık rıza verdiğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Açık rızanızı Şirketimize ‘’İletişim’’ sayfasındaki kanallar üzerinden ulaşarak her zaman geri alabilirsiniz. Açık rızanızı geri almanız halinde yukarıda belirtilen iş süreçlerimiz gerçekleştirilmeyecektir.